Захисник збірної України Сергій Кривцов розповів про те, як його партнери з американського «Інтера» ставляться до війни в Україні. Багато хто співчуває гравцеві, а інші надають конкретну допомогу. Ліонель Мессі був серед футболістів, які не залишилися осторонь проблем України, пише Укрбіатлон.

Сергій Кривцов розповів, що одразу після переходу в «Інтер Майамі» подякував власнику клубу Девіду Бекхему. Англієць став однією з перших спортивних зірок, які підтримали Україну в лютому 2022 року. Бекхем поцікавився, чи добре з родиною Кривцова. Українського гравця добре прийняли в «Інтері».

Допомога від Мессі для України

Ліонель Мессі є одним із футболістів клубу з Майамі, які найбільш активно цікавляться подіями у нашій країні. Аргентинець спільно з фондом United24 взяв участь у спеціальній акції та подарував футболку своєї національної команди з автографом.

Також подіями в Україні активно цікавиться Серхіо Бускетс, колишній партнер Лео Мессі з каталонської «Барселони». Сергій Кривцов розповів, що одноклубники постійно його підтримують.