Швейцарський журналіст подав заяву в прокуратуру про погрози з боку президента ФФУ Павелка

0
112

Швейцарський журналіст Арно Біда заявив, що отримав погрози з боку президента Федерації футболу України Андрія Павелка.

Журналіст вже звернувся в прокуратуру Швейцарії з відповідною заявою.

«Трагедія — вбивство в Гані журналіста, який викрив корупцію в місцевому футболі, — не злякала мене, а навпаки, стимулює ще більш самовіддано боротися з брудними людьми, щоб вони не мали можливості продовжувати свої злочини.

Я і сам після того, як опублікував дві викривальні статті про корупцію президента Федерації футболу України Андрія Павелка, отримав особисто від нього погрози і змушений був звернутися в прокуратуру з відповідною заявою. Зараз пан Павелко висунув проти мене і видавця надуманий і необгрунтований позов, в якому, зокрема, просить суд Лозанни заборонити мені писати про нього і його корупції», — цитує журналіста gordonua.com.

Журналіст також підтвердив, що причиною конфлікту між ним і Павелком стали його статті про корупційні схеми президента ФФУ.

«Все, я думаю, досить просто — в своїх статтях я розповів про те, що пан Павелко пристойно збагатився, провернув досить просту схему. Не буду називати подробиць, вже неодноразово про це говорили.

Про цю корупційну схему Павелка та багатьох інших журналісти зняли десятки відеоматеріалів і написали сотні публікацій, порушено кримінальні справи в Україні та Німеччині. Однак тільки до мене пан Павелко має підвищену увагу: замовив публікацію брудних помилкових статей, особисто погрожував, висунув позов», — додав Біда.

Читайте також: Президент ФФУ при зарплатні в 20 тисяч гривень витрачає мільйони. Відео