Світоліна і Ястремська не зіграють за збірну на Кубку Федерації, бо хочуть більше грошей?

0
88

Еліна Світоліна і Даяна Ястремська не допоможуть збірній України на Кубку Федерації.

Це пов’язано з новими фінансовими умовами, які висунув агент тенісисток, пише ФТУ.

«Еліна Світоліна і Даяна Ястремська, незважаючи на досягнуті між сторонами попередні домовленості, не зіграють за збірну України в матчах Кубка Федерації в польській Зеленій Гурі. Причиною є нові фінансові умови, які були висунуті агентом обох тенісисток Стефаном Гуровим.

Не секрет, що всі провідні гравці отримують призові від Федерації тенісу України за участь в Кубку Девіса і Кубку Федерації. Розмір цієї винагороди відомий гравцям перед початком кожного сезону і базується на їх поточному рейтингу. Також розмір цієї винагороди визначається можливостями бюджету федерації.

Сподіваємося на зміну ставлення українських тенісисток до виступів за національну збірну команду України. Вважаємо, що участь в матчах за збірну команди своєї батьківщини має в першу чергу ґрунтуватися на патріотизмі, самовідданості і повазі до спортивної честі України.

Наостанок хочемо висловити подяку Лесі Цуренко, Катерині Козловій, Марті Костюк та Надії Кіченок, які скорегували особисті плани відповідно до потреб національного спорту і будуть виступати в складі збірної України», — сказано в повідомленні Федерації тенісу України.

Матчі пройдуть з 6 по 9 лютого. Україна зіграє з Болгарією, Естонією і Швецією.

Читайте також: Світоліна і Монфіс будуть жертвувати дітям 100 доларів за кожен ейс