В ДНР розповіли, за що поважають Ракицького

0
228

В ДНР новачка Зеніта Ярослава Ракицького поважають за те, що він підтримав Донбас.

Про це Спорт-Експресу заявив ветеран Шахтаря Ігор Петров, який на даний момент очолює федерацію футболу самопроголошеної республіки.

«У нас люди його поважають за те, що він підтримував Донбас. І не соромився про це говорити якраз в ЗМІ. Не боявся висловлювати свою точку зору.

Його дуже люблять як футболіста в першу чергу за стабільність. Захисник без спадів. Так що Зеніт отримає сильного гравця. Він взагалі-то постійно виступав в Шахтарі в Лізі чемпіонів і в Лізі Європи, а також за збірну України.

Багато хто відмовляється йти в російські клуби. А ось він — навпаки. Людина з характером, зі своїми принципами, поглядами. Загалом, не шарахається з боку в бік. Радує, що йде своєю дорогою.

Чи покличуть його тепер в збірну України? Цього я сказати не можу. Політика дуже далеко зайшла в спорт. Просто неприпустимо! Я ж був в складі делегації Шахтаря, яка в 1983 році відправилася в Китай — налагоджувати відносини. До цього до 20 років не було контактів. Спорт, навпаки, допомагав вирішити серйозні проблеми.

А зараз? Федерація футболу України накладає санкції на молодих футболістів, які беруть участь в чемпіонаті Донбасу. Що за неподобство взагалі твориться? Людям не можна в футбол грати в Донецьку ?! Треба відокремлювати спорт і політику. Інакше так і заблукати недовго.

Швидше за все, зверху попросять, щоб його не кликали в збірну. А там подивимося, як вирішить федерація футболу.

В Україні частина людей підтримує Ярослава, інші — засуджують. Але ж ми знову ж чомусь судимо не за спортивним моментам. Хтось не задоволений, що він гімн не співає і так далі … А ви його судіть по грі. Він допомагає збірній чи ні? А то все знову зводиться до політики», — сказав Петров.

Читайте також: Ракицький офіційно став гравцем Зеніта