Повний склад збірної України на етапи Кубка світу в Кенморі і Солт-Лейк-Сіті

0
503

Як повідомили старші тренери збірної команди України Андрій Прокунін і Юрай Санітра, в попередні склади для поїздки на два заокеанських етапи Кубка світу внесені деякі корективи.

Так, Руслан Ткаленко, чия участь в гонках в Кенморі планувалося спочатку, залишився в Антхольці, де буде готуватися до чемпіонату Європи. Таким чином, на сьомому етапі Кубка світу буде заявлений Тарас Лесюк, який в попередньому варіанті запрошувався з розрахунком на етап в Солт-Лейк-Сіті.

У жіночій збірній зміни пов’язані з Марією Кручовою, яка буде заявлена ​​на обидва етапи, і розглядається варіант її участі в індивідуальній гонці в Кенморі. Але все буде залежати від самопочуття спортсменки безпосередньо в день подачі заявки на гонку.

На даний момент перший «десант» вже висадився в Канаді: Олена Підгрушна, Юлія Журавок, Надія Бєлкіна і Яна Бондар вже випробували канадські тренувальні траси. 3 лютого до них приєднаються Юлія Джима і Марія Кручова, а також чоловіча команда на чолі з Юраєм Санітрою.

Повний склад нашої команди на сьомий етап Кубка світу виглядає так:

Жінки

Олена Підгрушна
Юлія Джима
Юлія Журавок
Надія Бєлкіна
Марія Кручова
Яна Бондар

Чоловіки

Дмитро Підручний
Артем Прима
Сергій Семенов
Артем Тищенко
Тарас Лесюк

Після закінчення стартів в Кенморі Юлія Журавок, Артем Прима та Сергій Семенов повернуться в Європу для проведення тренувальних зборів перед чемпіонатом Європи, який пройде в Раубічах з 20 по 24 лютого. Решта спортсменыів будуть заявлені на восьмий етап Кубка світу.

Читайте також: жіноча збірна України показала жахливий результат в естафеті в Рупольдінгу