Легендарний Рой Джонс впенений, що Усик поб’є Джошуа, Вайлдера і Ф’юрі

0
1321

Олександр Усик здатен побити трійку лідерів хевівейту — Ентоні Джошуа, Деонтея Вайлдера і Тайсона Ф’юрі.

Таку думку висловив легендарний боксер Рой Джонс-молодший.

«Найголовніше, що повинен розуміти Усик, потрібно завжди залишатися собою. Отже, в хевівейті йому потрібно боксувати так само, як і в крузері. Олександр повинен залишатися швидким і зберігати різкість ударів. Швидкість — це сила, якщо ти будеш різкий і швидкий, ти зберігаєш елемент шоку, а це всіх тримає в напрузі.

Усик добре виступить проти Вайлдера і Джошуа, якщо грамотно підійде до набору ваги. У нього є всі шанси побити цих хлопців, бо Олександр має відмінний боксерський IQ. У нього буде перевага в даному аспекті. Проблеми в Усика можуть виникнути з Тайсоном Ф’юрі, адже у цього хлопця теж дуже високий інтелект. Це буде найважчий бій для нього.

Вайлдера і Джошуа теж важко перемогти, тому що вони б’ють дуже жорстко і фізично сильні. Як боксер Олександр краще, але Ентоні постійно прогресує. Це буде класний поєдинок. Деонтей теж зростає і поєдинок з Ф’юрі став для нього чудовим досвідом. Сподіваюся, він проаналізує свої помилки і попрацює над цим в залі. Зараз суперважкий дивізіон дуже цікавий, але я вважаю, що Усик здатний перемогти всіх цих хлопців», — сказав Джонс.

Читайте також: WBC назвала претендентів на титул Олександра Усика