Рух отримав нового головного тренера

0
108

Винниківський Рух отримав нового головного тренера. Команду очолив відомий білоруський фахівець Сергій Кучук.

1-го лютого відбудеться офіційне представлення спеціаліста для ЗМІ. В даний час інформації щодо умов контракту тренера немає.

Відзначимо, що вже став відомий тренерський штаб Кучука. Так, з ним працюватимуть тренер з фізичної підготовки Віталій Мілютин, асистент Иван Федик, а також наставник воротарів Євген Іванов.

Читайте також: першоліговий Рух може очолити відомий спеціаліст

Відзначимо, що перед Кучуком буде стояти завдання зберегти прописку для Руху в Першій Лізі України. А в сезоні 2019/20 він має вивести команду до еліти українського футболу.

ЗМІ пишуть, що для вирішення завдання по виходу в Прем’єр-лігу керівництво клубу пообіцяло збільшити бюджет, а також запросити досвідчених футболістів. Один з них — Максим Каленчук, який свого часу пограв у Сталі, Вересі, Олександрії і ФК Львів.

Це цікаво: винниківський Рух підтримав Віду і Вукоєвича

Додамо, що в турнірній таблиці Першої ліги в даний час Рух йде на 13 позиції після 17 турів. При цьому, у команди є одна гра в запасі. Рух перебуває в зоні перехідних матчів за право залишитися в цьому дивізіоні і відстає від рятівного 12-го місця на три очки.

Що стосується Кучука, то останнім місцем його роботи був російський Ростов. В Україні він тренував київський Арсенал, а також кам’янську Сталь. Крім того, наставник встиг попрацювати з молдавським Шерифом, російськими Салютом, Кубанню і Локомотивом, з яким у сезоні 2013/14 виграв бронзові медалі російського чемпіонату.

Попереднім наставником винниківського колективу був Юрій Вірт, який покинув Рух, попрацювавши з командою навіть менше двох місяців.

Додамо, що керівництво Руху паралельно формує тренерський штаб команди U-19. ЇЇ будуть тренувати спеціалісти, які протягом тривалого часу працюють у клубі.