Росіянин Ковальов у реванші переміг Альвареса

0
587

Росіянин Сергій Ковальов повернув собі титул чемпіона світу за версією WBO в напівважкій вазі. У поєдинку проти колубмійського боксера Ейлдера Альвареса росіянин виграв суддівським рішенням -– 116:112, 116:112, 120:108.

В поіврянні з першим поєдинком, в якому Ковальов неочікувано програв нокаутом, російський боксер виглядав більш впевнено. Крашер, який змінив головного тренера і до цього бою готувався під керівництвом Баді Макгірда, додав у функціоналці, більше працював серійно і вже не намагався банально вирубити супурника. А діяв комбінаційно і тактично правильно.

При цьому, протягом всіх дванадцяти раундів Ковальов чудово почував себе фізично. В той час, як його суперник після середини бою почав втомлюватися і виглядати важко на ногах.

Загалом, картина бою була за Ковальовим, який у ринзі діяв активніше. А його суперник вичікував свого моменту і зрідка вистрілював своїми атаками. Після екватору бою Альварес почав ставати повільнішим, Ковальов у 8-9 раундах трохи відпочив і додав у активності в заключних.

Десяту трихвилинку росіянин забрав без питань, в 11 добряче отримав у відповідь, а в заключному раунді впевнено довів поєдинок до логічного завершення. По закінченні бою всі три судді віддали перемогу Ковальову, який повернув собі титул чемпіона світу.

Після поєдинку 35-річний росіянин заявив, що хоче зустрітися з іншими чемпіонами світу щоб об’єднати пояси. Відзначимо, що чемпіоном світу у цій ваза за версією WBC є Олександр Гвоздик. Крім того, обидва боксери працють з менеджером Егісом Клімасом.

Свій наступний поєдинок Гвоздик проведе в кінці вересня у США і це буде добровільний захист його титулу.

Читайте також: наступний бій Гвоздика може бути об’єднавчим?