Павлов розповів, як кодував футболістів у Динамо. Відео

0
151

Відомий український тренер Микола Павлов під час своєї роботи у Динамо кодував футболістів.

Про це він розповів у коментарі передачі Триндец.

Читайте також: Рух отримав нового головного тренера

За його словами, багато футболістів, що починали грати під його керівництвом, переставали пити. Тренер зазначив, що допомагав їм позбавитися залежності хірургічним шляхом. Павлов відзначив, що і через п’ять рокуів гравці йому дзвонили і доповідали, що не вживають.

Це цікаво: київський Арсенал отримав нового тренера

Тренер навчився цьому в Динамо, коли потрібно було закодувати трьох футболістів. Вони боялися це робити і Павлов навіть запропонував їм, що також пройде процедуру. Проте футболісти попросили його цього не робити.

Після цих процедур гравці погано почувалися, у них була висока температура. Але результат був позитивним. Футболісти перестали вживати і кар’єра у них пішла в гору. Нещодавно Павлов зустрічався з ними на сторіччі Дніпра — вони ще раз йому сказали, що вдячні за той епізод.

Більше інформації по темі: закордонний клуб звільнив українського тренера

Як відомо, Микола Павлов у своїй офіційній кар’єрі тренував Колос, Таврію, херсонський Кристал, дніпропетровський Дніпро, Динамо, Іллічівець та Сталь, з 1992 по 1995 рік виконував обов’зки головного тренера національної збірної України.

Офіційно тренерську кар’єру тренера Микола Павлов завершив 2 лютого 2017 року. Зараз займає посаду у Всеукраїнському об’єднанні тренерів. Нещодавно випустив книгу «Нема нічого кращого від правди».

Актуально: українець став найкращим тренером року в Латвії