Рятувальники знайшли уламки літака, на якому летів новачок Кардіффа

0
145

В Ла-Манші напередодні були знайдені уламки зникнувшого літака, на якому летів з Нанту новачок Кардіффа Еміліано Сала.

Як повідомляє відоме британське видання Sky Sports, знайдені частини літака були ідентифіковані пошуковою бригадою як модель PA 46-310P Malibu, якою і летів футболіст до своєї нової команди.

Читайте також: Літак з рекордним новачком британського клубу зник після вильоту з Франції

При цьому видання уточнює, що тіла футболіста і пілота поки знайти не вдалося. В даний час пошуки тривають, а рештки повітряного судна знаходяться під наглядом відділу розслідування авіаційних подій (AAIB).

Як відомо, літак з футболістом пропав безвісти ще 22 січня. Рятувальники і поліція проводили пошуки на більше ніж 1700 квадратних кілометрів суші та моря, проте не змогли знайти зникнувший літак. Після цього було прийнято рішення зупинити пошукову операцію, так як шансів на те, що Сала і пілот вижили — немає.

Це цікаво: Літак з Олімпіком та Десною не зміг сісти в Києві через туман і повернувся до Туреччини

Однак сім’я Сали продовжила пошуки власними силами. Для цього на краудфандинговій платформі було зібрано 339 тисяч євро.

Додамо, що напередодні першою знахідкою зі зникнувшого повітряного судна стали крісла, які прибило до берега у Франції.

Нагадаємо, Сала став рекордним по вартості трансфером Кардіффа. Вартість переходу склала 17 мільйонів євро. Відправившись з Нанту в Кардіфф, за годину до свого прибуття, аргентинець записав голосове повідомлення в чат, в якому розповів, що його літак ось-ось розвалиться.

Також пізніше стало відомо про те, що пілот Девід Айбботсон не мав ліцензії на здійснення комерційних перельотів з пасажирами на борту.

Раніше повідомлялося, що перед початком нинішнього сезону предметний інтерес до Сали проявляло київське Динамо.