Перспективна юніорка отримала шанс проявити себе на етапі Кубка світу в Холменколлені

0
220

Українська юніорка Катерина Бех виступить на етапі Кубка світу в Холменколлені. Отримаала це право наша спортсменка завдяки тому, що на юніорському чемпіонаті світу в трьох індивідуальних гонках Катерина змогла набрати найбільшу кількість очок.

Читайте також: українка Бех виграла гонку переслідування на юніорському чемпіонаті світу

А це, згідно нових правил Міжнародного союзу біатлоністів, дає їй можливість виступити на етапі Кубка світу у Холменколлені по особистій квоті, яка не буде розповсюджуватися на національну збірну України.

Нагадаємо, що етап у Холменколлені відбудеться з 21 по 24 березня 2019 року.

Це цікаво: Дериземля, Петрова і Зубрилова виступлять в Гонці легенд в Білорусі

Що стосується Катерини Бех, то їй на юніорському чемпіонаті світу підкорилося історичне для нашої країни досягнення. Катерина виграла спочатку спринтерську гонку, а пізніше була найшвидшою в гонці переслідування юніорок, ставши двократною чемпіонкою світу за два дні.

При цьому, це досягнення стало лише сьомим в історії українського біатлону на міжнародному рівні, коли наші спортсмени виборювали золоті нагороди у зв’язці «спринт+гонка переслідування».

Більше інформації по темі: українка Журавок виграла індивідуальну гонку на п’ятому етапі Кубка IBU

Востаннє це вдавалося зробити Анастасії Меркушиній в 2015 році на чемпіонаті Європи. А лідером серед українців за чемпіонськими дублями є Олена Зубрилова, яка чотири рази показувала цей результат. Причому, всі рази — на змаганнях в рамках Кубка світу.

Додамо також, що Катерина Бех влітку змінила російське громадянство на українське. З того часу вона виступає у складі національної збірної України.

Можливо, вас зацікавить: Меркушина і Підручний пройшли обстеження в клініці в Німеччині