Президента ФФУ визнали винним у корупції

0
139

Президента української футбольної федерації Андрія Павелка визнали винним у вчиненні корупційних правопорушень. Таке звинувачення функціонеру було висунуто Національним агенством з питань запобігання корупції.

Читайте також: швейцарський журналіст подав заяву в прокуратуру про погрози з боку президента ФФУ Павелка

Відзначається, що до суду від НАПК було направлено тринадцять протоколів, згідно яких Андрій Павелко має бути притягнутий до відповідальності. Згідно цих паперів президент ФФУ звинувачується у незаконному вхдженні в склад ради директорів прибуткової компаніх UEFA Events SA, а також дванадцяти випадках дій в умовар реального конфлікту інтересів.

Це цікаво: Президент ФФУ при зарплатні в 20 тисяч гривень витрачає мільйони. Відео

Серед них ініціювання виділення певної суми грошей з бюджету на запит ФФУ, яку Павелко очолює. А також закупівля за бюджетні гроші покриття, які були виготовлені дочірнім підприємством ФФУ, а саме заводом з вироблення штучних футбольних покриттів.

Додамо, що ця справа буде розглядатися у Печерському районному суді міста Києва.

Більше інформації по темі: головний тренер збірної України — співвласник компанії, яка залучає інвесторів в бізнес російського олігарха

Як відомо, раніше ЗМІ вже неодноразово повідомляли, що президент ФФУ Павелко і його дружина живуть не за доходами. За останні три роки сімейна пара витратила більше 21 мільйона гривень.

Сім’я Павелка жила у розкішному житловому комплексі Diamond Hill біля двох років, де вартість оренди квартири становить 17 тисяч доларів. Його дружина носить прикраси на суму більше 2 мільйонів гривень, вона двічі відпочивала на Мальдівах у готелі за 500 тисяч гривень на тиждень, а на День Народження отримала від чоловіка у подарунок автомобіль Bentley за 100 тисяч доларів.

Крім того, повідомлялося, що Павелко підозрюється в махінаціях з бюджетними коштами на загальну суму в 33 мільйони гривень.