Леоненко про перехід Ракицького в Зеніт: Йому сім’ю годувати потрібно

0
257

Відомий експерт Віктор Леоненко не засуджує екс-захисника Шахтаря Ярослава Ракицького, який перейшов у Зеніт.

За словами експерта, у футбольному плані Ракицький в цьому клубі може «загубитися», так як просто не потягне по рівню. Адже в Зеніті оборонна ланка сильніша ніж у Шахтарі.

Читайте також: в ДНР розповіли, за що поважають Ракицького

Крім того, Леоненко впевнений, що не останню роль в цьому зіграють політичні моменти, адже українські патріоти вже починають обурюватися вчинку футболіста. Леоненко розповів, що половина України і Калитвинцева вважала сепаратистом, бо така була мода. Бо він грав у московському Динамо у Валерія Газзаєва і має квартиру в Москві.

Проте, як зазначив експерт, не потрібно забувати про те, що будь-якому футболісту в першу чергу потрібно годувати свою сім’ю. І Ярослав Ракицький з цим завданням поки вдало справляється.

Це цікаво: Ракицький пройшов медогляд у Зеніті

Нагадаємо, Ярослав Ракицький підписав контракт з пітерським клубом на 3,5 роки. Його заробітна плата в клубі складає 2,5 мільйона євро за сезон. А за перехід футболіста Зеніт заплатив гірникам 10 мільйонів і ще два — у якості різних бонусів.

Раніше партнер Ракицького по збірній України Артем Федецький заявив, що для гравців з України в ситуації, що склалася зараз, неприпустимо переходити в чемпіонат Росії, бо треба поважати свій народ і свою країну.

Більше інформації по темі: Ракицький офіційно став гравцем Зеніта

Крім того, колишній партнер Ракицького по Шахтарю голкіпер Рустам Худжамов також не підтримав цей перехід. За словами голкіпера, Росія — агресор і він не поїхав би грати в чемпіонат цієї країни. Бо після повернення не зміг би дивитися в очі своїм співвітчизникам.

Відзначимо, що Ракицького вже прибрали зі складу збірної України на офіційному сайті ФФУ.