Ястремська виграла перший матч Кубка Федерації проти Швеції

0
114

Збірна України виграла перший поєдинок Кубка Федерції у команди Швеції завдяки Даяні Ястремській. Молода українка в двох сетах розібралася з Юханною Ларссон.

Читайте також: українка Ястремська виграла другий титул WTA в кар’єрі

Можна сказати, що ключовим епізодом у зустрічі стала подача, яку шведка програла за рахунку 2:1 на користь української спортсменки. І хоч під кінець партії Ястремська також програла під час своєї подачі, вже під час наступного розіграшу вона взяла реванш у шведки.

Що стосується другого сету, то він проблем для Ястремської не створив. Українка віддала суперниці лише два гейми. Хоча в кінці знову програла одну зі своїх подач.

Це цікаво: Світоліна і Ястремська не зіграють за збірну на Кубку Федерації, бо хочуть більше грошей?

Таким чином, Даяна Ястремська принесла нашій команді перемогу. Наступний матч у складі збірної проведе Леся Цуренко. Її суперницею буде Ребекка Петерсон. Якщо Цуренко зможе виграти цю зустріч, наша команда здобуде дострокову перемогу в цьому протистоянні.

Відзначимо, що напередодні розгорівся досить великий скандал за участі Ястремської. Федерація тенісу України написала на своєму офіційному сайті, що Даяна а також Еліна Світоліна не хочуть виступати за головну команду країни на тих фінансових умовах, які є зараз, а хочуть отримувати за це більше грошей.

Можливо, вас зацікавить: В рейтингу WTA Світоліна втратила одну позицію, у Ястремської — рекорд

Пізніше стало відомо, що Ястремська таки поїде виступати за українську збірну. А от Еліна Світоліна написала, що вона не допоможе команді не через те, що її не влаштовують фінансові умови, а через ушкодження, яке вона отримала на останньому своєму турнірі у Австралії.

Кубок Федерації

Даяна Ястремська (Україна) — Йоханна Ларссон (Швеція) 2:0 (6:4, 6:2)