Берінчик до кінця року може стати офіційним претендентом на пояс Ломаченка

0
222

Денис Берінчик до кінця 2019 року може отримати статус офіційного претендента на чемпіонський бій. Про це в коментарі Boxing Scene розповів промоутер українця Олександра Красюк.

Читайте також: Берінчик стане тренером в новому сезоні Ліги сміху

За словами промоутера, в цьому році Денис проведе мінімум два бої, у кращому випадку — чотири. Хоча сам боксер просить про три поєдинки. Красюк повідомив, що наступний бій Берінчика відбудеться 20 квітня в Києві у Палаці Спорту. В даний час ведеться робота з пошуку суперника для українця.

Красюк відзначив, що Берінчику шукають сильного опонента, який входить в топ-15 рейтингу. Це робиться для того, щоб якнайскоріше вивести Дениса на бій за титул чемпіона світу.

Це цікаво: Берінчик після бою з Крістобалем програв у карти власній дружині

Промоутер зазначив, що зараз Берінчик володіє поясом WBO International і займає одинадцяту позицію в рейтингу. Якщо він виграє у суперника з топ-15, то автоматично потрапить до першої п’ятірки ретингу.

А після того, як він проведе другий захист свого титулу, незалежно від того, якою буде перемога Берінчика, він зможе отримати статус офіційного претендента.

Більше інформації по темі: Берінчик готовий битися з потенційним суперником Ломаченка

Відзначимо, що в даний час чемпіоном WBO у ваговій категорії, в якій виступає Берінчик, є інший українець Василь Ломаченко. Раніше сам Берінчик говорив, що не проти вийти в ринг проти свого колишьного партнера по національній збірній України і команді Українських Отаманів.

Берінчик зазначив, що такий бій може бути цікавим у США. Так як американські глядачі можуть захотіти побачити, як б’ються двоє українців.

Можливо, вас зацікавить: Берінчик на бій проти Крістобаля вийшов у образі Супер Маріо. Відео

При цьому, Берінчик згадав, як він провів свій перший бій проти Василя Ломаченка на любительському ринзі. Тоді поєдинок він закінчив із розбитим носом.