Україна поступилася Швеції в першому матчі Кубка Федерації

0
164

Збірна України поступилася команді Швеції в матчі Кубка Федерації.

Першу зустріч зусиллями Даяни Ястремської наша команда виграла у двох сетах. У другому поєдинку вирішити все на нашу користь могла Леся Цуренко. Проте за годину ігрового часу вона не взяла жодного сету у суперниці.

Читайте також: Ястремська виграла перший матч Кубка Федерації проти Швеції

В першому сеті Леся програла в одні ворота. Всі три свої подачі вона програла і завершила сет сухою поразкою. В другому сеті українка розпочала більше впевнено, навіть взяла дві свої подачі. Однак, за рахунку 2:3 на користь суперниці Цуренко знову програла подачу, після чого програла два гейми і закінчила гру.

Завдяки цій перемозі команда Швеції зрівняла рахунок і доля протисояння мала вирішитися у парній зустрічі Надії Кіченок і Марти Костюк проти Мирьям Бьорклунд і Корнелії Лістер.

Це цікаво: Світоліна і Ястремська не зіграють за збірну на Кубку Федерації, бо хочуть більше грошей?

Український дует непогано розпочав зустріч. За рахунку 4:0 після двох програних геймів наші дівчата успішно довели партію до перемоги, але в другому сеті ситуація змінилася і вони вже були в ролі наздоганяючих.

В третьому сеті було дуже багато боротьби, відбулося п’ять брейкпоінтів, але до тай-брейку нашим спортсменкам не вистачило двох очок. У підсумку, перемогу в цій зустрічі святкував шведський дует, який і приніс команді перемогу в протистоянні — 2:1.

Читайте також: як Серена Вільямс втішала молоду українку Ястремську після поразки. Відео

Українська збірна сьомого люого буде грати проти національної збірної Болгарії.

Кубок Федерації

Україна — Швеція — 1:2

Даяна Ястремська — Йоханна Ларссон 6:4, 6:2

Леся Цуренко — Ребекка Петерсон 0:6, 2:6

Костюк/Кіченок — Ларссон/Петерсон 6:2, 3:6, 5:7