Ще один потенційний суперник Ломаченка травмувався

0
246

Чемпіон світу WBC у другій напівлегкій вазі Мігель Берчельт отримав ушкодення руки, готуючись до свого наступного поєдинку. В ньому Берчельт мав захищати свої титули від зазіхань Франсиско Варгаса.

Читайте також: Берінчик до кінця року може стати офіційним претендентом на пояс Ломаченка

Як повідомляють американські ЗМІ, на відновлення боксеру знадобиться декілька тижнів. А проведення поєдинку проти Варгаса заплановане на 11 травня.

Як відомо, переможець цього поєдинку може піднятися у легку вагу і стати потенційним суперником для українця Василя Ломаченка, який вололіє поясами WBA і WBO у цій ваговій категорій. Проведення цього бою можливе у другій половині 2019 року.

Це цікаво: Ломаченко не битиметься за титул IBF в квітні?

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Річард Комі, який мав битися з Ломаченком у квітніза пояс IBF, травмувався у своєму попередньому поєдинку проти Іси Чанієва. Його промоуте Лу Дібелла розповів, що сьомого лютого ганець пройте МРТ, яке дасть відповіть на питання, чи зможе він боксувати проти Ломаченка.

У випадку, якщо Комі не зможе підготуватися до поєдинку, Ломаченко буде змушений провести бій проти британця Ентоні Кроли, який є офіційним претендентом на його титул WBA. Якщо цей бій відбудеться 12 квітня, то швидше за все він пройде в США.

Більше інформації по темі: арум готовий організувати Ломаченку бій проти чемпіона WBC

Додамо, що Василь Ломаченко вже розпочав підготовку до поєдинку. Зараз українець працює у себе на Батьківщині у Білгород-Дністровському. А після того, як буде точно відомий наступний його суперник, Василь разом зі своїм батьком і тренером Анатолієм Ломаченком вирушить на підготовку до США.