Збірна України не змогла вийти в фінал Кубка Федерації

0
137

Збірній України не вдалося вийти в фінал Кубка Федерації. Наша команда зайняла в групі друге місце, а за вихід в плей-офф посперечаються команди Росії та Швеції.

Третій ігровий день наша команда розпочала грою проти Естонії. Першою на корт вийшла Марта Костюк, яка легко переграла свою суперницю — Саару Орав. Марта дуже потужно провела поєдинок, майже не помилялася, що доволі швидко виразилося перевагою у рахунку на табло.

В третьому геймі Марта зробила брейк, після чого — ще один. При цьому, за рахунку 5:2 молода українка не змогла подати на сет, віддавши опонентці свою подачу. При цьому, вже наступний гейм завершив сет — 6:3. Ну а в другому сеті Костюк продемонструвала клас, не віддавши суперниці жодного гейму і завершивши перший матч протистояння на користь України.

Читайте також: Україна поступилася Швеції в першому матчі Кубка Федерації

У другому матчі переможний заділ Костюк продовжила Катерина Козлова. Всього 35 хвилин їй знадобилося для того, аби виграти у Олени Малигіної. На рахунку представниці української команди шість брейків. При цьому, вона не віддала опонентці жодної своєї подачі. Загальний рахунок зустрічі — 6:0, 6:0.

Шанси на вихід в фінал нашої команди були доволі високі. Нашим дівчатам залишалося виграти ще парний матч. Однак, для успіху їм було потрібно, щоб Швеція програла Болгарії 2:0. Але, нажаль, після перших двох матчів шведи ведуть 2:0, а тому саме вони вийдуть в плей-офф.

Таким чином, наша команда не повернеться в другу Світову групу Кубка Федерації в нинішньому сезоні. Українська збірна тепер проведе поєдинок проти команди Польщі за третє місце. І в наступному сезоні знову буде виступати в Першій групі Євро-Африканської зони.

Кубок Федерації

3 день

Мартa Костюк — Саара Орав 6:3, 6:0
Катеринa Козлова — Олена Малигіна 6:0, 6:0
Кіченок/Козлова — Орав/Малигіна 6:1, 6:0