WBA дозволила Ломаченку провести бій проти Комі

0
457

Всесвітня боксерська асоціація пішла на зустріч українцеві Василю Ломаченку і дала йому відстрочку на захист свого титулу в поєдинку з британцем Ентоні Кролою. Таким чином, WBA дозволила українському чемпіону провести об’єднавчий бій з ганцем Річардом Комі.

Читайте також: Ломаченко може провести поєдинок за 4 пояси

Про це розповів промоуте британського претендента Едді Хірн. За його словами, Всесвітня боксерська асоціація поставила умову, за якої бій Ломаченка проти Комі має вібдутися у квітні. Проте, промоутер впевнений, що через травму ганця цей поєдинок не вдасться організувати. А тому Ломаченку в квітні доведеться битися з Кролою.

Це цікаво: Ломаченко розповів про бій, який хоче провести в першу чергу. Відео

Нагадаємо, Річард Комі травмував руку в чемпіонському бою проти Іси Чанієва. Вчора йому зробили МРТ, яке має показати, наскільки серйозне це ушкодження і чи зможе боксер підготуватися до бою, який запланований на 12 квітня.

При цьому, промоутер Василя Боб Арум в одному із інтерв’ю заявив, що на кону бою Ломаченка і Комі можуть стояти чотири пояси. Як пишуть ЗМІ, Брб Арум дуже хоче, аби в наступному бою Ломаченко бився саме з Комі, а не проти Кроли в США, як цього хоче Едді Хірн.

Більше інформації по темі: Ломаченко в соцмережі зацитував антигероя з Володаря перснів

Тому американська публіка може не сприйняти цей поєдинок. Промоутер Ломаченка планує в квітні відбоксувати проти Комі, а влітку у Великій Британії організувати захист титулу Ломаченку проти Кроли.

Додамо, що торги по бою Василь Ломаченко — Ентоні Крола будуть проведені 13 лютого.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко в трусах випив кави на морозі. Відео

Боб Арум в одному із своїх недавніх інтерв’ю заявив, що бій проти Комі не буде прохідним для Василя Ломаченка і ганець може створити йому серйозні проблеми.