Потенеційний суперник Ломаченка нокаутував свого опонента за 3 хвилини. Відео

0
1000

Американський боксер другої напівлегкої ваги Джервонта Девіс виграв черговий свій поєдинок проти мексиканського претендента Уго Руїса.

Незважаючи на обіцянки претендента створити історичний апсет, з самого початку бою він затиснувся біля канатів і лише оборонявся. Перший і останній раунд в цьому бою завершився для нього зламаним носом і нокдауном.

Більше інформації по темі: Ломаченко розповів, з яким боксером хоче битися

Піднятися на ноги боксеру вдалося, але всім своїм видом він показав, що продовжувати не збирається. А тому рефері бою вирішив зупинити це побиття.

Таким чином, ця перемога стала 21 для Джервонти Девіса (20 нокаутів).

Відзначимо, що Джервонта Девіс — боксер промоутерської компанії Флойда Мейвезера. В США його називають боксером, який може побити Василя Ломаченка. При цьому сам Василь в одному з інтерв’ю нещодавно заявив, що хотів би зустрітися з Джервонтою в ринзі.

Читайте також: американський боксер впевнений, що може побити Ломаченка

За словами Ломаченка, цей боксер відомий у США, він чемпіон світу, а тому для Василя цей бій цікавий як в спортивному, так і в фінансовому плані. Крім того, Девіс дуже багато говорить, а тому українець хоче поставити його на місце.

Василь відзначив, що йому немає значення, в якій вазі битися з Девісом — у легкій чи напівлегкій. Зустрітися з американцем український чемпіон хотів би у 2019 році.

Це цікаво: в США назвали боксера, який може побити Ломаченка

Що стосується Джервонти Девіса, то після перемоги Василя Ломаченка над Хосе Педрасою, він заявив, що впевнений у своїх силах і зможе побити українського чемпіона.