Екс-гравець збірної України зіграє на Кубку Легенд у Москві

0
224

Колишній нападник збірної України Андрій Воронін зіграє на турнірі Кубок Легенд, який відбудеться в Москві на МСА Лужніки 23-24 лютого 2019 року.

Про це повідомлє офіційний сайт турніру.

Крім того, участь в події візьмуть такі футболісти, як Рафаель ван дер Варт, Демьєн Дафф, Ібрагім Ба, Константин Зирянов, Джибріль Сіссе, Ярі Літманен, Стіпе Плетікоса та багато інших колишніх футбольних зірок.

Додамо, що в розіграші турніру Кубок Легенд участь приймають шість команд — збірні Нідерландів, Іспанії, Росії, Німеччини, Португалії, а також міжнародна збірна футбольних зірок світу.

Як відомо, в одному з недавніх інтерв’ю Андрій Воронін розповів, що в Росії в нього залишилось багато друзів, з якими він продовжує спілкуватися. Екс-футболіст зазначив, що вони переживають за ситуацію, яка склалася між Україною та Росією.

Читайте також: екс-гравець збірної України підтримав російських футболістів, яких тримають у СІЗО за бійку

Крім того, Воронін заявив, що багато чого, що показують по російському телебаченню, не відповідає дійсності.

Нагадаємо, раніше Андрій Воронін висловив свою підтримку російським футболістам Павлу Мамаєву і Олександру Кокоріну, які знаходяться у московському СІЗО. Як відомо, в жовтні минулого року ці футболісти за один день стали учасниками бійок, завдавши тілесних ушкоджень декільком людям. Після цього вони були затримані поліцією.

Додамо, восени була інформація, що Воронін буде працювати в тренерському штабі збірної України селекціонером. В обоі’язки Вороніна мав входити перегляд гравців у чемпіонатах Нідерландів та Бельгії. Він навіть злітав на один поєинок, проте федерація футболу не запропонувала йому контракт.