Африканського боксера дискваліфікували в бою проти українця

0
397

Український боксер напівсередньоваговик Денис Лазарев виграв свій поєдинок, який пройшов у рамках вечору боксу в Преторії (ПАР).

Суперником українця був боксер із ДР Конг Велентіно Мутунда. Поєдинок тривав чотири раунди. Рефері зупинив цей поєдинок через те, що африканський боксер відверто уникав бою, постійно тримав Лазарева, не даючи йому боксувати і атакувати.

Читайте також: в українського боксера зірвався бій за день до виходу в ринг

У підсумку, поєдинок завершився дискваліфікацією боксер із ДР Конго, а перемогу присудили Денису Лазареву.

Як відомо, для українського боксера це вже дев’ята перемога в профі при одній нічиїй. А три поєдинки нашому боксеру вдалося завершити нокаутом. Нагадаємо, в попередньому своєму поєдинку Лазарев також в ПАР виграв брутальним нокаутом у другому раунді у місцевого боксера Онке Дуку.

Більше інформації по темі: українського боксера, який підозрюється у вбивстві, випустили під заставу

Нагадаємо, Денис Лазареву 29 років, він народився у Хмельницькому. На професійному ринзі боксер дебютував у липні 2015 року.

Відзначимо, що його наступний бій відбудеться трохи менше, ніж за два тижні. 22 лютого Денис Лазарев також у ПАР битиметься з представником Анголи Антоніо Майялою. Цей бій пройде в місті Кейптаун.

Актуально: український боксер вбив співробітника Управління державної охорони. Відео

У послужному списку наступного суперника українського боксера одинадцять поєдинків, у яких він здобув сім перемог, п’ять із яких — нокаутом.