Підгрушна може більше не виступити в цьому сезоні

0
266

Капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна може не виступти на восьмому етапі Кубка світу в американському Солт-Лей-Сіті.

Читайте також: Підгрушна не фінішувала у жіночому персьюті в Хохфільцені

Відзначається, що в українки знайшлися проблеми зі здоров’ям. Тому вона вирушила до Києва, де найближчим часом має пройти медичне обстеження. Головний тренер жіночої збірної України Андрій Прокунін повідомив, що Підгрушна пропустить чемпіонат Європи в Раубічах.

Це цікаво: повний склад збірної України на етапи Кубка світу в Кенморі і Солт-Лейк-Сіті

Крім того, наставник повідомив, що рішення стосовно подальшої участі українки в цьому сезоні буде прийматися безпосередньо після того, як будуть отримані результати медичного обстеження спортсменки.

Відзначимо, що етап Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті розпочнеться 14 лютого.

Більше інформації по темі: у жіночій гонці переслідування в Нове Место українка Валя Семеренко фінішувала сьомою

Нагадаємо, в цьому сезоні через проблеми зі здоров’ям Олена не змогла завершити спринтерську гонку на етапі Кубка світу в Антхольці. Крім того, вона не змогла фінішувати в гонці переслідування в Хохфільцені.

А на етапі в Рупольдингу вона і взагалі продемонструвала найгірший свій результат у спринті в кар’єрі. Відзначимо, що раніше сама Олена Підгрушна заявила, що в останні два роки в неї помітний серйозний спад у кар’єрі.

Можливо, вас зацікавить: у жіночій індивідуальній гонці в Кенморі найкращою з українок була Бондар

Додамо, що в минулому сезоні Підгрушну також постійно переслідували проблеми зі здоров’ям. Через це вона навіть не змогла взяти участь в Олімпійських Іграх у Пхенчхані.