Цуренко вийшла до другого кола на турнірі в Досі

0
105

Українка Леся Цуренко вийшла до другого кола турнірі в Катарі (Доха).

Цуренко мала грати проти дев’ятнадцятої ракетки світу Каролін Гарсії. Але в останній момент через травму вона знялася зі змагання і українка отримала нову опонентку. Нею стала іспанська тенісистка Лара Арруабаррена, яка потрапила до основної сітки як лакі-лузер.

Читайте також: Цуренко програла в другому колі Australian Open

Іспанська тенісистка не змогла створити особливих проблем для Цуренко. Гра тривала 68 хвилин. На старті зустрічі вона вела в рахунку 3:2 і також мала брейк-поінт на подачі Лесі. Хоча, Цуренко не дала суперниці вести з брейком, після чого взяла від неї дві подачі і завершила сет перемогою 6:3.

Це цікаво: Цуренко програла у фіналі турніру в Брісбені

А в другому сеті українська тенісистка не віддала своїй суперниці жодного гейму. Таким чином, українка змогла вийти в друге коло змагання, де її суперницею стане Сімона Халеп — перша ракетка цього турніру. Крім того, Леся Цуренко перервала свою серію із двох поразок поспіль.

Більше інформації по темі: Цуренко вперше в кар’єрі увійде в топ-25 рейтингу WTA

Додамо, що з Арруабарреною українська тенісистка зустрічалася чотири рази. З них три гри завершилися перемогою Цуренко, а гру в Індіан-Веллсі в минулому сезоні виграла іспанська тенісистка.

Можливо, вас зацікавить: особисті рекорди Цуренко, Ястремської, Калініної та Костюк в оновленому рейтингу WTA

Що стосується Сімони Халеп, то тенісистки грали в своїй кар’єрі п’ять разів і всі зустрічі завершувалися перемогою румунської спортсменки.

Qatar Total Open — Premier

Доха, Катар

$916,131

Перше коло

Леся Цуренко (Україна) — Лара Арруабаррена (Іспанія, LL) 6:3, 6-:0