Потенційний суперник Ломаченка: Я готовий до бою

0
201

Британський боксер Ентоні Крола готовий битися з Василем Ломаченком. За словами претендента на пояс WBA в легкій вазі, цей поєдинок має відбутися у квітні-травні 2019 року.

Читайте також: екс-чемпіон світу готовий битися проти Ломаченка

Британець заявив, що незважаючи на відсрочку від WBA, Ломаченко не зможе битися з Річардом Комі, який травмував руму. А тому буде змушений зустрітися з ним. Крола знає про те, що промоутерська компанія Ломаченка запланувала вечір боксу в Лос-Анджелесі на дванадцяте квітня. І зараз йдуть переговори стосовно цього бою. Але він вже розпочав підготовку, а тому готовий вийти в ринг.

Більше інформації по темі: Мейвезер: Джервонта Девіс не думає про бій з Ломаченком

За словами Кроли, його промоутер Едді Хірн обов’язково має виграти торги по бою з Ломаченком. А тому поєдинок може відбутися в Лос-Анджелесі, або в Нью-Йорку. При цьому, Крола не сумнівається, що Василь Ломаченко буде уникати бою проти нього, адже йому доведеться залишти пояс. А він цього робити не буде, так як хоче стати абсолютним чемпіоном.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко прибув до США для підготовки до наступного бою

Нагадаємо, Василь Ломаченко офіційно поки не отримав суперника. Хоче підготовку українець вже давно розпочав. Напередодні він прилетів до США разом з родиною для продовження тренувального табору.

Хоча, на декілька днів Василь відлучився від тренувань для того, аби зі своїм менеджером Егісом Клімасом відвідати тиждень моди в Нью-Йорку.

Актуально: WBA дозволила Ломаченку провести бій проти Комі

Як відомо, раінше бажання битися з Кролою висловив інший українець — чемпіон світу WBA Oriental Денис Берінчик. За його словами, Кролі спочатку треба спробувати свої сили в бою проти «срібної медалі», а потім намагатися взяти «золото». Берінчик заявив, що не проти влітку побоксувати з Ентоні у Великобританії.