Торги по бою Ломаченка з британським претендентом знову перенесено

0
93

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) прийняла рішення про перенесення промоутерських торгів по бою Василя Ломаченка проти британського претендента Ентоні Кроли.

Читайте також: Ломаченко прибув до США для підготовки до наступного бою

Відзначимо, що спочатку торги мали відбутися 6 лютого. Проте пізніше вони були перенесені для того, щоб Ломаченко міг домовитися про бій за титул IBF. Проте, 13 лютого стало відомо, що торги знову переносяться, цього разу на тиждень, оскільки сторони все ще ведуть переговори щодо проведення зустрічі.

Як відомо, Василь Ломаченко вже прибув до США, де продовжує підготовку до наступного бою.

Це цікаво: Ломаченко не битиметься за титул IBF в квітні?

Додамо, що ще одним суперником Ломаченка міг стати Річард Комі, який виграв титул IBF у легкій вазі у росіянина Іси Чанієва. Однак, в цьому ж бою він травмувався. Для відновлення Комі потрібно близько восьми тижнів, а тому він не встигне відновитися до бою проти Ломаченка, який мав відбутися 12 квітня у Лос-Анджелесі.

Більше інформації по темі: Ломаченко розповів про бій, який хоче провести в першу чергу. Відео

Відзначимо, що сам Крола напередодні заявив, що він готовий побити Ломаченка. Незважаючи на те, що Василь — особливий боєць, команда Кроли знає його слабкі сторони. А головне, британець знає як ними скористатися з користю для себе.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко в соцмережі зацитував антигероя з Володаря перснів

Що стосується торгів по бою Ломаченка і Кроли, то мінімальна сума для організації бою складає 150 тисяч доларів. За цей бій гонорар буде ділитися наступним чином — 75% для Ломаченка і 25% отримає британський претендент.