Гвоздик розповів про свої цілі на 2019 рік

0
236

Чемпіон світу за версією WBC у напівважкій вазі Олександр Гвоздик ставить перед собою досить амбітні цілі на 2019 рік. Так, українець у коментарі Boxingscene заявив, що хоче об’єднати пояси і стати абсолютим чемпіоном світу у своїй ваговій категорії.

Це цікаво: Гвоздик назвав сильні сторони свого суперника

За словами українця, його шлях до титулу чемпіона світу був досить довгим. А зараз він збирається довести всьому світу, що є найкращим напівважковаговиком на планеті.

Також Гвоздик прокоментував свій наступний бій проти Дуду Енгумбу, який пройде у Філадельфії 30 березня. За його словами, цей супенник — дуже сильний і його не можна недооцінювати. Для того, щоб об’єднати титули у майбутньому українцеві потрібно добре підготуватися на бій 30 березня.

Більше інформації по темі: росіянин Ковальов не хоче битися з Гвоздиком

Олександр Гвоздик розповів, що його тренувальний табір стартував дуже добре. Як відомо, він тренується під керівництвом відомого американського тренера і експерта Теді Атласа.

При цьому, уболівальники в соціальних мережах розкритикували Гвоздика за вибір слабкого опонента на наступний поєдинок.

Актуальна інформація: Гвоздик — найкращий боксер напівважкої ваги в авторитетному рейтингу

Однак, Гвоздик відзначив, що Дуду Енгумбу — дуже непростий боєць, який не дозволить йому розслабитися в цьому бою.

Додамо, що редакція Укрспорту раніше знайомила своїх читачів з Дуду Енгумбу. Незважаючи на досить велику кількість поразок у послужному списку, це дуже досвідчений боксер, який вміє тримати удар і може сам створити серйозні проблеми для будь-якого суперника.

Читайте також: суперник Гвоздика Дуду Енгумбу. Представлення