Ще один український чемпіон хоче об’єднати пояси

0
332

Чемпіон світу WBA в найлегшій вазі Артем Далакян в найближчому майбутньому хоче об’єднати пояси. За словами самого боксера, він зараз почав в легкому режимі готуватися до наступного бою. Проте Делакян поки не знає, чи це буде об’єднавчий бій, чи черговий обов’язковий захист його титулу.

Читайте також: Далакян технічним нокаутом переміг Леброна і захистив свій титул WBA

Боксер відзначив, що про змігу вагової категорії поки не думає, так як хоче об’єднати один-два пояси. Як тільки в нього це вийде, то можливо він вже потім буде думати про зміну ваги. При цьому, за боксерами, які виступають на одну-дві категорії вище він вже стежить. Але найближчим часом підніматися до них ще не збирається.

Це цікаво: Далакян обіцяє нокаут в бою з Леброном

Артем Далакян хотів би у 2019 році стати абсолютним чемпіоном світу у своїй вазі. Проте він розуміє, що лише одного його бажання для цього замало. Інші чемпіони мають також не лише проводити захисти своїх титулів. Боксер відзначив, що у цій справі є дуже багато нюансів. А тому це може зайняти доволі багато часу.

Більше інформації по темі: Далакян і його суперник зробили вагу

Як відомо, в своєму останньому бою у Києві Далакян захистив свій пояс в бою проти боксера Грегоріо Леброна із Домініканської Республіки. Наш спортсмен виграв цей поєдинок технічним нокаутом у п’ятому раунді.

Читайте: українець захищатиме титул чемпіона світу у Києві

Додамо, що після цієї перемоги Артему Далакяну вручили престижну нагороду Тріумфальний Мік. Отримав боксер її з рук президента Національної ліги професійного боксу Михайла Зав’ялова.

Можливо, вас зацікавить: бій Далакян — Леброн: дата поєдинку та вся інформація

Відначимо, що бій проти Леброна був другим захистом титулу для Далакяна. В першому він впевнено виграв у Сірічаї Тайєна.