Ломаченко розповів про свій режим тренувань: Батько вирішив прибрати біг

0
483

Василь Ломаченко, який зараз в США готується до свого наступного бою 12 квітня, провів прямий ефір в Інстаграмі, під час якого поспілкувався зі своїми підписниками. Український боксер розповів про свій режим, в якому проходить його підготовка до бою.

Це цікаво: Мейвезер: Джервонта Девіс не думає про бій з Ломаченком

Так, за словами Ломаченка, зараз він перестав бігати. Василь робить іншу кардіороботу — один день крутить велосипед, а наступного дня займається на таких ролерах, як на біатлоні. За його словами, роботу він робить ту ж саму, але без шкоди для колін і хребта.

Читайте також: Ломаченко прибув до США для підготовки до наступного бою

Василь відзначив, що такі зміни в тренувальну роботу вніс його батько Анатолій Лмаченко. Боксер бігає лише біля океану на м’якому піску спринти, але не дуже довго. Також Лома зазначив, що дуже багато плаває, бо так працюють всі групи м’язів без шкоди для здоров’я.

Більше інформації по темі: Ломаченко, готуючись до наступного бою, грає у хокей. Фото

Розповів Ломаченко і про свій графік. Так, боксер прокидається о 5 ранку, після чого в нього годинне кардіо-тренування. О шостій годині він знову лягає спати. Прокидається боксер о десятій ранку, далі в нього сніданок і о дванадцятій годині наступне тренування — плавання.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко потренувався на березі моря. Фото

Після цього Василь обідає і снова лягає спати. І вже о шостій годині в нього по плану третє тренування. Ломаченко відзначив, що три тренування на день в нього у перший місяць підготовки до бою, а в другий місяць він тренується у дворазовому режимі.

Нагадаємо, Василь Ломаченко поки не знає свого наступного суперника. Планувалося, що він битиметься з Річардом Комі за пояс IBF, проте останній через травму не встигне підготуватися на квітень. Інший варіант — британський боксер Ентоні Крола, який є офіційним претендентом на титул Василя.