Став відомий склад збірної України на чемпіонат Європи

0
303

Федерація біатлону України назвала склад чоловічої і жіночої національної команди на чемпіонат Європи з біатлону.

Читайте також: Підгрушна може більше не виступити в цьому сезоні

Так, в жіночій команді виступлять Ольга Абрамова, Яна Бондар, Надія Бєлкіна, Юля Журавок, Валентина і Віта Семеренко та Анастасія Меркушина.

Чоловіча команда буде представлена у такому складі: Антон Дудченко, Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк, Артем Тищенко, Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний.

Читайте також: у жіночій індивідуальній гонці в Кенморі найкращою з українок була Бондар

Відзначимо, що Підручний, Лесюк і Тищенко, які будуть виступати на етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті, приєднаються до своїх партнерів на чемпіонаті Європи дев’ятнадцятого лютого. В індивідуальних гонках в перший день змагання вони не зможуть виступити. Додамо, що максимальна квота для національної збірної України для кожної особистої гонки складає шість осіб.

Більше інформації по темі: повний склад збірної України на етапи Кубка світу в Кенморі і Солт-Лейк-Сіті

Додамо, що на чемпіонат Європи не потрапила також капітан нашої жіночої команди Олена Підгрушна, яка через проблеми зі здоров’ям відправилася на медичне обстеження у Києві. За його результатами тренерський штаб буде приймати рішення, чи зможе Олена Підгрушна виступити в цьому сезоні. Крім того, не допоможе жіночій команді ще одна її лідер Юлія Джима, яка виступатиме у Солт-Лейк-Сіті.

Можливо, вас зацікавить: склад чоловічої і жіночої збірної України на спринтерські гонки в Рупольдінгу

Нагадаємо, чемпіонат Європи з біатлону відбудеться в білоруських Раубічах з двадцятого по двадцять четверте лютого 2019 року.