Київське Динамо свого часу могли очолити імениті європейські спеціалісти.

Про це розповів президент клубу Ігор Суркіс.

За його словами, він спілкувався і з Фабіо Капелло, і з Марчело Ліппі. Але ніхто з них не хотів йти в київський клуб. При цьому, Суркіс тоді мав можливість плаити будь-які гроші.

Президент киян повідомив, що Жерар Ульє вже навіть в Київ приїхав. Але в останній момент йому зателефонували з клініки і повідомили, що в нього не дуже хороші аналізи, проблеми з серцем, а тому його дружина змусила повернутися.

Також президент киян прокоментував роботу двох російських тренерів — Сьоміна і Газзаєва. Суркіс відзначив, що у Сьоміна вийшло побудувати команду, а Газзаєв дуже швидко хотів результату, проте його не було. Тому в нього був психоз і він попросив про відставку.

Крім того, президент киян розповів про півзахисника команди Дениса Гармаша. За його словами, гравцеві потрібно взятися за голову, інакше клубу доведеться продати його, як це було з Євгеном Хачеріді.

За словами президента, клубу не потрібен гравець, який лише розмовляє з арбітрами. У нього була розмова з футболістом, на якій він дав йому останній шанс. Якщо Гармаш не почне змінюватися то його виставлять на трансфер.

Згадав Суркіс і про Мілевського з Алієвим, розповідаючи про порушення режиму. Він впевнений, що відпочивати в клубах до 3-4 години ночі непрофесійно. У гравців є контракти, в них прписані штрафи і всі умови, які потрібно виконувати.

І якщо когось зловили, наприклад того ж Алієва, то це не значить, що Суркіс сам захотів його оштрафувати — все було прописано в контракті. Мілевський свого часу хотів відсудити щось в Динамо, але всі штрафи були чітко зафіксовані, були записи лікарів і головного тренера. Після цього всі ці записи передавался у відповідні органи.