Американський проспект знає 3-4 різні способи, як перемогти Ломаченка

0
258

Перспективний американський боксер легкой ваги Теофімо Лопес впевнений, що зможе побити Василя Ломаченка.

В коментарі виданню Boxing Scene він заявив, що знає декілька різних способів, як можна побити українського феномена.

Актуально: Ломаченко розповів про свій режим тренувань: Батько вирішив прибрати біг

Теофімо зазначив, що з нетерпінням чекає на бої за звання чемпіона світу. Він готовий битися з Василем Ломаченком, який володіє титулом, Річардом Коммі, а також Майкі Гірсією. Лопес заявив, що готовий до бою з будь-яким суперником, бо головне його завдання — вигравати титули.

Більше інформації по темі: торги по бою Ломаченка з британським претендентом знову перенесено

Що стосується Василя Ломаченка, то Лопес відзначив, що український чемпіон в ринзі робить одне і те ж, коли справа доходить до роботи на ногах і переміщення зі сторони в сторону. При цьому, зухвалий американець зазначив, що знає три-чотири різні способи, як можна перемогти Ломаченка.

Це цікаво: Потенційний суперник Ломаченка: Я готовий до бою

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бій Василя Ломаченка про Теофімо Лопеса може відбутися в кінці 2019 року. Нещодавно сам Ломаченко заявляв, що він зацікавлений у поєдинку проти Лопеса, так як той дозволяє собі дуже багато базікати зайвого на його адресу.

Крім того, напередодні в соціальній мережі Інстаграм під час спілкування з підписниками Ломаченко розповів, що завершить кар’єру після того, як об’єднає всі чемпіонські пояси у своїй вазі. Боксер відзначив, що готовий повісити рукавички на цвях навіть в 33 роки.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко розповів, коли збирається завершити кар’єру

Як відомо, Ломаченко в квітні мав битися за ще один чемпіонський пояс. Проте його суперник Річард Коммі отримав травму і не встигне відновитися. Тому Василь, імовірно, буде захищати свій титул в бою з британцем Ентоні Кролою.