Канадець, який впав у кому після накауту Гвоздика, може не відновитися на 100%

0
294

Канадець Адоніс Стівенсон, який продовжує відновлення від нокауту у бою з Олександром Гвоздиком, може не відновитися на всі 100%.

Про це повідомила його дівчина Сімона Год.

Читайте також: Наречена Стівенсона показала перше фото боксера після важкого нокауту від Гвоздика

За її словами, зараз боксера перевезли з Квебеку до Монреаля, де він продовжить своє відновлення. Дівчина відзначила, що Адоніса недаремно називають чемпіоном — декілька тижнів тому він знаходився у комі, а зараз робить все можливе для того, щоб максимально вилікуватися.

Це цікаво: Промоутер Стівенсона спростував інформацію про вихід боксера з коми

Дівчина при цьому відзначила, що лікарі не кричать про перемогу так, як це робить вона. Канадський боксер веде боротьбу за своє життя. Сімона відзначила, що той факт, що Адоніс був спортсменом, не вживав алкоголь і наркотики дуже йому допоміг. Дівчина Стівенсона сподівається, що Адоніс продовжить своє відновлення так, як він це робив цього. Але точно сказати ніхто не може, чи відновиться він повінстю.

Більше інформації по темі: Рефері бою Гвоздик — Стівенсон отримав сильний стрес після поєдинку

Сімона Год підкреслила, що лікарі не дають ніяких прогнозів на відновлення боксера. Але завдяки вірі фанатів, молитвам і хорошій енергії боксер продовжує повертатися до нормального життя.

Можливо, вас зацікавить: Гвоздик нокаутував Стівенсона. Відео бою

Як відомо, після нокауту в бою з Гвоздиком канадському боксеру стало зле. Його відразу відправили до лікарні, де через крововилив у мозок було прийнято рішення ввести боксера у штучну кому.

Олександр Гвоздик звернувся до Адоніса зі словами підтримки, побажавши йому швидкого одужання.