Промоутер Усика: Ми зробили пропозицію Повєткіну

0
249

Команда Олександра Усика веде переговори щодо проведення поєдинку з російським супертяжем Олександром Повєткіним.

Про це заявив промоутер українського чемпіона Олександр Красюк.

Читайте також: Промоутер Повєткіна: Про бій з Усиком поки думаємо

За його словами, пропозиція Повєткіну вже зроблена, тепер команда Усика чекає на відповідь від російської сторони. За словами Красюка, відповідь вони розраховують отримати найближчим часом.

Також Красюк відповів усім критикам, які вважають, що цей бій не буде цікавим для аудиторії в США. Промоутер відзначив, що в Чикаго живе найбільша українська діаспора, а тому він впевнений, що попит у цього поєдинку буде.

Це цікаво: Промоутер Усика планує йому організувати бій з Повєткіним в США

Промоутер відзначив, що Усик поки не такий популярний як Флойд Мейвезер, але він абсолютний чемпіон, про нього говорять і його бої хочуть дивитися. Крім того, Красюк підтвердив, що телевізійний партнер DAZN зацікавлений у трансляції цього бою. А тому це буде не просто поєдинок, а потужний бій у суперважкій вазі, суперподія.

Більше інформації по темі: У Гассієва ніяк не заспокояться і знову вимагають реванш з Усиком

Також Красюк розповів, чому команда Повєткіна так довго приймає рішення. За словами промоутер Олександра вже не молодий боксер. Йому потрібно декілька великих боїв, але він знає рівень Усика, а тому розуміє, на який ризик йому доведеться йти.

Можливо, вас зацікавить: Стало відомо, коли відбудеться наступний бій Усика

Крім того, промоутер українського боксера спростував інформацію про гонорар в три мільйони доларів.

Як відомо, ще одним потенційним суперником Усика називається фін Роберт Хеленіус. Хоча Олександр Красюк, коментуючи цю інформацію, зазначив, що дізнався про це з інтернету.