Менеджер Ломаченка пояснив, для чого Василю битися з Кролою

0
421

Напередодні офіційно стало відомо, що український чемпіон світу у легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко 12 квітня проведе бій проти британця Ентоні Кроли у Лос-Анджелесі.

Читайте також: Промоутер: Ломаченко битиметься з Кролою

Менеджер українського боксера Егіс Клімас прокоментував цей поєдинок. Клімас зазначив, що недооцінки суперника зі сторони Василя точно не буде, незважаючи на те, що більшість експертів вважають цей поєдинок «легкою прогулянкою» для Ломаченка.

Егіс Клімас зазначив, що не варто критикувати Василя Ломаченка за цього суперника. Тому що в боксі є правила і одне з них — обов’язковий захист титулу. І команда Ломаченка не збирається зверхньо ставитися до цього боксера, так як він є офіційним претендентом на титул.

Це цікаво: Американський проспект знає 3-4 різні способи, як перемогти Ломаченка

Додамо, що напередодні букмекерські контори розпочали прийом ставок на поєдинок Ломаченка проти Кроли. Аналітики відразу визначили Василя Ломаченка беззаперечним фаворитом в цьому бою.

Так, перемога уродженця Білгород-Дністровського оцінюється у більшості букмекерських контор коефіцієнтом 1,01. При цьому, є і такі компанії, які навіть не приймають ставки на цей результат. А лише приймають ставки на те, яким чином Ломаченко здобуде перемогу в цьому протистоянні.

Більше інформації по темі: Ломаченко розповів, коли збирається завершити кар’єру

Що стосується британського претендента, то поставивши на його перемогу можна збільшити суму ставки у 17-18 разів, на нічию коефіцієнт, виставлений букмекерами, знаходиться в районі 30,00.

Додамо, що сам Ентоні Крола в одному зі своїх останніх інтерв’ю заявив, що знає як перемогти Ломаченка. А тому він готовий шокувати світ своїм апсетом.

Можливо, вас зацікавить: Ломаченко розповів про свій режим тренувань: Батько вирішив прибрати біг