Ігор Суркіс готовий зняти Динамо з чемпіонату України, якщо канали Футбол 1/2 будуть транслювати матчі команди.

Про це він заявив у другому випуску шоу «Вацко Light».

За словами Суркіса, ніхто не зможе змусити його віддати права. Тому що він підписав договір із іншим транслятором. За словами Суркіса, ніде не було прописано, що він має віддати права на показ матчів киян. Тому він нікому нічого не винен.

Читайте також: Суркіс розказав, який бюджет клубу «Динамо», найкращі трансфери, тренерів

Президент киян заявив, що нехай Федерація футболу України під назвою Динамо Київ випускає свою команду. При цьому, Суркіс відзначив, що це питання для нього дуже принципове. Не менше, ніж скандальний матч з Маріуполем.

Ігор Михайлович відзначив, що якщо питання стоятиме, что матчі його клубу будуть транслюватися телеканалом Футбол 1/2, то краще хай буде недопуск. Він заявив, що команда готова знятися з чемпіонату, якщо її матчі будуть транслюватися на цих телеканалах. Або ж федерації доведеться виграти суди у тих телеканалів, які зараз володіють правами на показ матчів клубу.

Це цікаво: Суркіс розповів, що пропозицій по таланту Динамо в нього немає

При цьому, Суркіс відзначив, що якщо вдасться домовитися, що матчі клубу будуть транслюваи ті ж канали, що і зараз, він готовий грати далі. Суркіс підкреслив, що йому важливо, щоб за це клубу платили гроші. І головне, щоб матчі Динамо не транслювалися на телеканалах Футбол 1/2.

Також Суркіс розкритикував одного з експертів програми Великий Футбол Віктора Леоненка. За його словами, він готовий в прямому ефірі сісти з ним і розібрати будь-який матч Динамо. Бо Леоненко критикує, навіть не дивлячись матчів.

Більше інформації по темі: Суркіс розповів, скількох нападників хоче купити в Динамо

Крім того, президент киян розповів, чому Леоненко не любить Сергія Реброва і критикує його. Бо, за словами Суркіса, Леоненко не любить сильних людей.