Новий промоутер Ф’юрі зробив пропозицію про реванш команді Вайлдера

0
280

Новий промоутер британця Тайсон Ф’юрі Боб Арум зробив пропозицію чемпіону світу за версією WBC у суперважкій вазі Деонтею Вайлдеру щодо проведення реваншу проти його підопічного.

Читайте також: Реванш між Вайлдером і Ф’юрі не відбудеться?

Про це повідомили представники американського боксера. Вони повідомили, що пропозицію від Арума дійсно надійшла. Але для початку команді Деонтея Вайлдера її потрібно добре вивчити і лише потім буде якась відповідь від табору американця.

Це цікаво: Стало відомо, скільки Ф’юрі заробить за другий бій проти Вайлдера

Якщо пропозиція Top Rank влаштує Вайлдера і по гонорару, і по термінах проведення бою, то він відбудеться. А якщо ні — значить ні. В найближчі дні Вайлдер обговорить все зі своїм менеджером Елом Хеймоном і тренером Джеєм Дісом, після чого буде прийнято остаточне рішення.

При цьому, в команді Вайлдера підкреслили, що зацікавлені в проведенні реваншу. А тому з їх сторони ніяких заминок бути не може.

Більше інформації по темі: Стало відомо, скільки Ф’юрі заробить за другий бій проти Вайлдера

Нагадаємо, раніше Боб Арум заявив, що дата 18 травня, яка називалася раніше для проведення реваншу, не актуальна. Промоутер Ф’юрі вважає, що спочатку Тайсону потрібно провести бій проти регулярного чемпіона світу за версією WBA Мануеля Чарра. Або ж проти небитого Оскара Ріваса. А після цього у вересні зустрітися з Деонтеєм Вайлдером у реванші.

Можливо, вас зацікавить: Вайлдер: Незабаром оголосимо про реванш з Ф’юрі

Відзначимо, що другий промоутер Ф’юрі Френк Воррен також заявив, що переговори щодо реваншу з Вайлдером ще тривають і домовленості поки сторони не досягли.