Митрофанов впевнено переміг свого суперника

0
400

Український боксер Дмитро Митрофанов провів у Києві поєдинок проти представника Панами Джеффрі Росалеса. Бій завершився впевненою перемогою українця, який дуже хотів нокаутувати панамця, але той проявив просто неймовірну стійкість.

Читайте також: українець в андеркарді Усика завершив бій нічиєю. Відео

В першому раунді Митрофанов проводив розвідку, але його удари були точніші і потужніші ніж у суперника. Панамець за рахунок зросту і довжини рук намагався працювати джебом, проте Дмитро класно збилжався з ним і атакував із різних кутів.

В другому раунді Митрофанов уже діяв у якості агресора і його суперник вже починав просто в’язати бій. Третій раунд пройшов як і попередні — Митрофанов не віддав своєму опоненту жодної хвилини бою, повністю його перебоксовуючи.

Це цікаво: Митрофанов знищив свого суперника у другому раунді

В четвертому раунді Митрофанов додав ще більше і панамець вже просто виживав у цьому бою біля канатів. У п’ятому раунді Дмитро був близьким до нокауту, після одного із його ударів суперника «повело», проте йому вдалося врятуватися завдяки гонгу.

У заключному раунді було помітно, що панемцеві дуже боляче від кожного удару Дмитра. Але він мужньо тримався і навіть намагався контратакувати і йти у розміни з українцем. Митрофанов впевнено виграв і цей раунд, і весь бій за підсумковим рішенням суддів.

Більше інформації по темі: Перспективний українець дізнався ім’я наступного суперника

У свою чергу, панамський боксер продемонстрував високу силу духу, не завершив бій достроково і порадував київську публіку, яка зібралася на цьому поєдинку.

Додамо, що для Дмитра Митрофанова ця перемога стала четвертою в п’яти його боях на професійному ринзі. Крім того, це другий виступ Дмитра перед українською публікою. Раніше він у другому раунді нокаутував грузинського боксера Беку Муржикнелі.

Можливо, вас зацікавить: Перспективний українець битиметься в андеркарді бою Усика