Гвоздик розповів, завдяки кому він став чемпіоном світу

0
253

Без допомоги тренера Теді Атласа українець Олександр Гвоздик не зміг би стати чемпіоном світу.

Про це розповів сам боксер.

Це цікаво: Суперник Гвоздика Дуду Енгумбу. Представлення

За словами Олександра, він спочатку працював із адвокатом Девідом Берліном, який є хорошим другом Атласа. При цьому, як розповідає Олександр, в певний момент кар’єри він відчув, що йому потрібно щось змінити для того, щоб зробити крок вперед. Саме так він і зустрівся з Тедді.

Більше інформації по темі: Гвоздик розповів про свої цілі на 2019 рік

Гвоздик розповів, що Тедді дуже уважний до дрібних деталей, на які інші спеціалісти не звартають уваги. Тому він і зміг привести Гвоздика до чемпіонського поясу. Олександр впевнений, що без його допомоги він не зміг би стати чемпіоном світу.

Можливо, вас зацікавить: Наречена Стівенсона показала перше фото боксера після важкого нокауту від Гвоздика

За словами Олександра, раніше він постійно був сфокусований на фізичних кондиціях і думав, що чим більше ти зробиш, тим краще. При цьому боксер не думав, як саме потрібно це робити. Він згадав історію Арнольда Шварценегера, який розповідав, що кожен день тренувався з хлопцями в залі, які робили ту ж роботу, що і він, проте виглядали гірше. Різниця була в тому, що Арнольд думав про те, що він робить. А вони — ні.

Читайте також: Став відомий потенційний суперник Гвоздика на вересень

Гвоздик впевнений, що у боксі ситуація аналогічна. Потрібно думати про кожен свій рух, про кожну помилку, після якої можна пропустити контудар. Це і приносить результат. І саме це дає українцеві Тедді Атлас.