Донецький Шахтар збирається відмовитися від трансферу 19-річного бразильця Тете, який виступає у складі Греміо.

Як відомо, раніше була інформація, що гірники домовилися з клубом про перехід футболіста за десять мільйонів євро. Крім того, Греміо отримає 15% від наступного продажу українською командою футболіста.

Читайте також: нападник Шахтаря відмовився переходити в клуб із РФ

Додамо, 40% прав на гравця належать його агенту. Із самим Тете гірники вже домовилися про умови його особистого контракту. А з його агентом поки згоди дійти не вдалося.

При цьому, Шахтар вирішив вийти із переговорів по гравцю, так як в його послугах зацікавився англійський Манчестер Сіті. Українців не влаштовують завищені фінансові вимоги, які виставив агент Тете. Крім того, Шахтар не готовий конкурувати з Манчестер Сіті в питанні трансферу гравця.

Це цікаво: Шахтар цікавиться молодим захисником Хайдука

Бразильські журналісти відзначають, що якщо Манчестер Сііті не вийде з переговорів по футболістові, а його агент не знизить свої фінансові апетити, донецький клуб не буде підписувати гравця.

Як відомо, нещодавно Шахтар підсилив свій склад 18-річним бразильським хавбеком Маркосом Антоніо. Футболіст підписав з клубом п’ятирічний контракт, а сума його переходу склала близько 3,5 мільйонів євро.

Можливо, вас зацікавить: Шахтар хоче підписати 17-річного боснійця

Додамо, що в зимове міжсезоння клуб також підписав декількох молодих футболістів. Мова йде про 17-річного футболіста львівських Карпат Данила Сікана і вінгера Маккабі Манора Соломона.