Вернидуб розповів, як обматюкав грузинського легіонера. Відео

0
190

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб в проекті «Трендец» розповів, як одного разу обматюкав свого футболіста грузинського легіонера Джабу Ліпартію.

Читайте також: Вернидуб: Як зараз можна дружити з Росією?

За словами Вернидуба, цей епізод трапився з ним на одному з навчально-тренувальних зборів. Тренер не пам’ятає, проти кого тоді грав його клуб, аде в одному з епізодів Ліпартія не пішов у підкат так, як це було потрібно, і Вернидуб обматюкав його.

Тренер зазначив, що після цього зрозумів, що вчинив неправильно. Бо побачив очі футболіста, які налилися кров’ю. При цьому, Ліпартія стримав себе і нічого йому не відповів.

Це цікаво: Вернидуб розповів про сепаратистів, які з автоматом заходили в автобус Зорі

Вернидуб зазначив, що після цього більше не чіпав гравця. А після матчу підійшов до нього і при всій команді вибачився. Наставник Зорі зазначив, що тренер не може собі дозволяти говорити такі речі.

Він сказав Ліпартії, що знає, що той — грузин. А тому все сказане не стосувалося ні його особисто, ні його матері. Після цього Вернидуб ще раз вибачився. І заявив, що після цього у них з Ліпартією все було нормально.

Більше інформації по темі: Вернидуб: Нехай Фонсека слідкує за своєю командою

Нагадаємо, Джаба Ліпартія виступав у складі луганського клубу з 2010 по 2017 рік. Після Зорі він провів рік у Анжи, після цього пограв у грузинських Торпедо з Кутаїсі та Самтредіа, а в 2019 приєднався до складу київського Арсеналу.

Додамо, що Джаба Ліпартія провів у складі національнї збірної Грузі 2 поєдинки. А за луганську Зорю він відіграв 145 матчів, забивши одинадцять м’ячів.

Можливо, вас зацікавить: Вернидуб потрапив у ДТП. ФОТО