Півзахисник бразильського Греміо Тете стане гравцем Шахтаря. Цю інформацію підтвердив сам 19-річний футболіст.

Напередодні він заявив, що відчуває одночасно радість і печаль. Гравець відзначив, що давно мріяв грати у Європі, а тому зараз здійснює свою мрію. При цьому, він пообіцяв, що колись повернеться до Бразилії, щоб знову одягнути футболку Греміо.

Читайте також: Шахтар розібрався з Олександрією

Крім того, Тете зазначив, що в Шахтарі буде наполегливо працювати, щоб добре презентувати себе на європейському континенті.

Як пишуть бразильські журналісти, за перехід гравця донецький Шахтар заплатить 10 мільйонів євро. Гірники отримають 40% трансферних прав на Тете. Крім того, Греміо отримає 15% від суми наступного трансферу футболіста.

Це цікаво: Шахтар не буде підписувати футболіста Греміо?

Раніше агент футболіста Пабло Буено заявив, що загальна сума переходу Тете в склад Шахтаря втрчі більша, ніж свого часу український клуб заплатив за перехід Дугласа Кости. Нагадаємо, тоді за 80% прав на гравця гірники заплатили 6,5 мільйона євро.

Додамо, напередодні була інформація, що Шахтар відмовився від ідеї підписання цього гравця. Це було пов’язано з тим, що в боротьбу за футболіста втрутився англійський Манчестер Сіті. А агент футболіста хотів отримати завищені гроші за перехід.

Більше інформації по темі: Офіційно: Шахтар підписав 18-річного бразильця

Повідомлялося, що гірники навіть готові вийти з переговорного процесу. Але у підсумку сторони змогли домовитися і Тете стане гравцем Шахтаря. ЗМІ уточнюють, що з Шахтарем цей футболіст підпише п’ятирічний контракт.