Динамо зацікавилось у послугах гравця Роми?

0
193

Київське Динамо зацікавилося одним із футболістів римської Роми. Як пише авторитетне видання Calciomercatoweb, мовай йде про півзахисника римського клубу Анте Чоріча.

Читайте також: Динамо знищило Зорю в 19 турі УПЛ

Відзначається, що в української команди виник такий варіант в ході переговорів відносно переходу в Рому українця Віктора Циганкова. При цьому, відзначається, що сам Чорич поки не готовий стати грацем Динамо і сумнівається в цьому переході. А тому він може не відбутися.

Це цікаво: Олімпіакос зацікавився гравцем Динамо

Як відомо, Чоріч перебрався в римський клуб у травні 2018 року. Проте, закріпитися в основній команді футболісту не вдалося. Всього в складі першої команди Роми він відіграв 47 хвилин в офіційних поєдинках, не рахуючи контрольні ігри і International Champions Cup. Результативними діями футболіст в футболці Роми також не відзначився.

Додамо, що авторитетний портал Transfermarkt оцінює вартість гравця у сім мільйонів євро. А контракт футболіста з римським клубом закінчується влітку 2023 року.

Більше інформації по темі: Президент Динамо погрожує зняти команду з чемпіонату, якщо її матчі транслюватиме канал Ахметова

Нагадаємо, Рома активно цікавиться лідером Динамо Віктором Циганковим. Повідомляється, що цього футболіста особисто веде спортивний директор клубу.

При цьому, президент киян Ігор Суркіс в одному з нещодавних коментарів заявив, що пропозицій по Циганкову у нього нема. Суркіс відзначив, що готовий відпустити гравця, якщо буде конкрентна пропозиція, яка влаштує всіх. При цьому, Ігор Михайлович впевнений, що Віктору ще потрібно пограти у складі Динамо.