Верес розірвав контракт з футболістом, який виступав у чемпіонаті Криму

0
154

Рівненський Верес через три дні після підписання розірвав контракт з футболістом, який грав в тимчасово окупованому Криму. Мова йде про футболіста Сергія Чеботарьова, який у 2016 році виступав у складі клубу Кафа.

Як відзначили представники Вереса, у момент підписання договору ця інформація керівництву клубу не була відома. Гравець вказав у документах, що останніми його клубами була Буковина із Чернівців і грузинський Зугдіді.

Після того, як боси рівненської команди дізналися, де насправді виступав гравець, було прийнято рішення терміново розірвати з ним контракт. Причина — такі дії футболіста під час війни проти РФ не відповідають тій ідеології і громадянській позиції, яку сповідують більшість членів клубу з Рівного.

Крім того, у Вересі заявили, що керівництво УПЛ і ПЛ мають винести офіційне рішення стосовно гравців, які виступали в чемпіонаті анексованого Криму, а також на тимчасово окупованих територіях Луганської і Дрнецької областей.

У Вересі зазначили, що поважають всіх, хто зі зброєю в руках захищає Україну від агнесора. Клуб цінує жертву, яка була принесена уболівальниками, членами клубу і патріотами, які поклали своє здоров’я у боротьбі за мир у країні.

Керівники рівненського клубу вважають недопустимим співппрацю і толерантне відношення до країни-агресора, який приніс війну в Україну і анексував частину її територій.

Як відомо, з Чеботарьовим контракт було підписано 23 лютого 2019 року. В цей день клуб підписав угоди також з півзахисниками Валерієм Кучеровим і Антоном Євдокимовим.

Нагадаємо, Верес виступає в Другій Лізі. В турнірній таблиці групи А команда йде на шостій позиції з 24 очками.