Гвоздик про свого суперника: Це дуже небезпечний боксер

0
414

Наступний суперник Олександра Гвоздика Дуду Нгумбу — дуже небезпечний боксер.

Про це заявив сам Гвоздик. За словами українця, цей бій — перша і остання можливість для Дуду поборотися за титул. Тому на цей поєдинок він буде виходити точно не для того, щоб відбути номер.

Читайте також: Гвоздик розповів, завдяки кому він став чемпіоном світу

Гвоздик відзначив, що незважаючи на те, що у Дуду є чимало поразок, поступався він лише сильним боксерам. А ще переміг багатьох непоганих суперників. Українець відзначив незручний стиль свого опонента, який і сам не боксує, і не дає працювати супернику.

Саме тому, за словами українця, він має вигравати, бо з таким уперниками погано виглядати не можна. Бо якщо він виграє, то всі скажуть, що так мало і бути. А якщо в бою з ним виглядати погано, чи програти — критики і фанати повністю можуть списати за це з рахкунів.

Більше інформації по темі: Канадець, який впав у кому після накауту Гвоздика, може не відновитися на 100%

Гвоздик уточнив, що Нгумбу свого часу виграв у В’ячеслава Узєлкова в Україні. Тоді цього українця дуже сильно цінували, він був претендентом на титул. Саме тому Нгумбу — дуже небезпечний опонент.

Також українець розповів, що спочатку він мав боксувати не проти Дуду Нгумбу, а з Салліваном Баррерою. Проте, домовитися не вийшло, а тому в суперники йому обрали саму Нгумбу.

Можливо, вас зацікавить: Гвоздик розповів про свої цілі на 2019 рік

Українець відзначив, що свідомо пішов на цей бій, а не на поєдинок з Маркусом Брауном. Адже Браун — офіційний претендент. А WBC дозволяє після завоювання титулу провести спочатку обов’язковий захист. А вже в наступному бою українець готовий вийти на бій і з Брауном.