Батько перспективного американця: Бій з Ломаченком буде найлегшим в кар’єрі

0
914

Американський проспект Теофімо Лопес легко переможе чемпіона світу за версіями WBA і WBO у легкій вазі українця Василя Ломаченка.

Про це заявив батько і тренер боксера Теофімо Лопес-старший в коментарі BoxingTalk.

Читайте також: Промоутер Кроли впевнений, що його боксер готовий до бою з Ломаченком

За його словами, проти його сина ніхто не хоче битися. А причина в тому, що всі бояться. І всі потенційні суперники тікають від цього бою якомога далі. При цьому Лопес-старший відзначив, що Василю Ломаченку також страшно.

Тренер перспективного боксера заявив, що він дуже сподівається, що Василь не буде тікати від його сина до другої напівлегкої ваги. Він впевнений, що Теофімо-молодший легко поб’є Ломаченка, навіть лешге, ніж Дієго Магдалено.

Це цікаво: У потенційного суперника Ломаченка знову проблеми з поліцією

Теофімо Лопес-старший відзначив, що Ломаченко розраховує побити його сина, роблячи постійно одні і ті ж речі. При цьому спеціаліст відзначив, що більше українець нічого і не вміє. А тому такий поєдинок для його сина стане найпростішим у кар’єрі.

Раніше повідомлялося, що промоутерська компанія Top Rank, яка представляє інтереси Василя Ломаченка і Лопеса, готова організувати такий бій в 2020 році. Спочатку Лопес має виграти титул WBC, а потім він проведе бій за об’єднання титулів проти Ломаченка.

Більше інформації по темі: Американський проспект знає 3-4 різні способи, як перемогти Ломаченка

Додамо, що сам Василь, коментуючи можливість проведення цього бою відзначив, Теофімо Лопес в середині бою відмовиться продовжувати поєдинок з ним і втіче. А всі гучні слова, які лунають від нього самого і його батька — спроба отримати піар за рахунок українця.

Як відомо, зараз Ломаченко продовжує підготовку до бою з Ентоні Кролою 12 квітня, у якому він буде захищати свої титули в Лос-Анджелесі.