Промоутер Усика розповів, як проходять переговори з Повєткіним

0
231

Едді Хірн, промоутер українського чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика, веде переговори про організацію бою з росіянином Олександром Повєткіним.

За словами британського промоутера, це дуже важкий бій для Олександра для дебюту в хевівейті. При цьому, Хірн впевнений, що для Повєткіна цей бій також буде важким, тому що його акції, насправді, тільки виросли після поразки від Ентон Джошуа.

Читайте також: Відомий промоутер впевнений, що Усик може «наробити шуму» в хевівейті

Хірн зазначив, що Повєткін зараз може провести звичайний поєдинок. А може провести великий бій, який у випадку поразки означатиме завершення кар’єри. Тому його команда зараз намагається балансувати між ризиком і розміром винагороди.

Тобто, команда росіянина не просто просить багато грошей і обіцяє вийти в ринг. Вони заявляють, що у випадку поразки це буде означати завершення кар’єри, а тому хочуть отримати за це стільки грошей, скільк б це мало коштувати.

Це цікаво: Усик активно готується до переходу в супертяжі

Промоутер зазначив, Усику подобається ідея битися з Олександром. Команда українця готова зустрітися з будь-яким суперником. При цьому, промоутер відзначив, що не готовий Усик лише битися за копійки.

Хірну подобається те, що Усик не боїться нових викликів. А тому, якщо він все ж зустрінеться з Повєткіним у своєму першому бою в хевівейті, то це буде великою заявкою на майбутній успіх у цій ваговій категорії.

Більше інформації по темі: Промоутер розповів, коли Усик проведе бій проти Джошуа

Як відомо, бій Усик — Повєткін має відбутися в США 18 травня. Місто, яке прийме поєдинок — Чикаго. Українець вже почав готуватися до переходу в нову вагу.

Додамо, що напередодні відомий промоутер Том Леффлер заявив, що Усик зможе добитися великого успіху в суперважкій вазі.

Можливо, вас зацікавить: Промоутер Повєткіна: Про бій з Усиком поки думаємо