Тренерський штаб збірної України назвав склад на чемпіонат світу

0
167

Тренерський штаб національної збірної України з біатлону визначився зі складом команди на чемпіонат світу, який відбудеться у шведському Естерсунді.

Так, чоловічу команду нашої країни будуть представляти Артем Прима, Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко і Сергій Семенов. А у жінок виступатимуть Юлія Журавок, Віта і Валя Семеренко, Анастасія Меркушина, а також Юлія Джима.

Читайте також: У жіночому спринті на ЧЄ-2019 українка Меркушина фінішувала восьмою

Відзначимо, що у тренерського штабу української збірної була можливість залучити до виступів шосту біатлоністку, проте було прийнято рішення не робити цього. Нагадаємо, чемпіонат світу в Естерсунді відбудеться з 7 по 17 березня 2019 року.

Більше інформації по темі: Меркушина і Підручний пройшли обстеження в клініці в Німеччині

Як відомо, не виступить у Швеції лідер і капітан нашої жіночої команди Олена Підгрушна, яка через проблеми зі здоров’ям достроково завершила сезон. Спортсменка розповіла, що у неї були виявлені проблеми з серцебиттям.

Можливо, вас зацікавить: Жіноча збірна України показала жахливий результат в естафеті в Рупольдінгу

У стані спокою під час проведення обстежень ніякої симптоматики не було. А під час змагань виникав стрес, були великі навантаження, тому її стан погіршувався і у спортсменки підвищувалася температура. За словами біатлоністки, якби ця проблема вчасно не була виявлена, вона могла б навіть померти.

Актуально: Журавок виграла срібло на чемпіонаті Європи

Саме тому Підгрушна пропустила чемпіонат Європи у білоруських Раубічах, на якому, нагадаємо, наша команда змогла виграти одну медаль. Так, Юлія Журавок в індивідуальній гонці стала володаркою срібної нагороди.