Українка виграла бронзу на етапі юніорського Кубка IBU

0
360

Першого березня в норвежському Шешені відбулася спринтерська гонка у дівчат в рамках Юніорського кубка IBU.

Жодна із семи представниць нашої команди в гонці не змогла чисто завершити перший вогневий рубіж. Шестеро з наших дівчат припустилися по одному промаху, а Анна Коваленко тричі не змогла влучити у мішень.

Читайте також: Українка фінішувала шостою в індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU

Стійка також викликала масу проблем у наших дівчат. У всіх, окрім Анни Кривонос, яка завершила її з чистою стрільбою. При цьому, наша біатлоністка ще з самого початку гонки зайняла місце в трійці лідерів, а тому і на фініш прийшла з високим третім результатом, завоювавши бронзову медаль. Анна і за швидкістю ходу, і за швидкістю стрільби Кривонос увійшла до топ-10 найкращих в цій гонці.

Більше інформації по темі: Українка виграла бронзу в спринті Кубка IBU в Ріднау

Срібну нагороду виграла представниця Болгарії Мілена Тодорова. Вона стартувала на дві хвилини пізніше, ніж Кривонос, проте на ногах була значно швидшою. А виграла гонку біатлоністка зі Швеції Аманда Лундстрем, яка змогла добитися цього результату завдяки чистій стрільбі.

Ще дві представниці нашої команди змогла в цій гонці набрати кубкові очки. Так, Катерина Бех прийшла на фініш з 19 результатом, а Христина Дмитренко була 38.

Можливо, вас зацікавить: Українка Бех виграла гонку переслідування на юніорському чемпіонаті світу

Що стосується інших представниць України, то Валерія Дмитренко фінішувала 41, Любов Кипяченкова показала 56 результат, Анна Коваленко прийшла на фініш 75, а Анастасія Расказова — 81.

Юніорський кубок IBU

Шешен, Норвегія

Спринт

Дівчата

1 березня

1.🇸🇪Аманда Лундстрьом (Швеція);
2.🇧🇬Мілєна Тодорова (Болгарія);
3.🇺🇦Анна Кривонос (УКРАЇНА).