Руденко — Кабайєл: дата поєдинку та вся інформація

0
301

2 березня в німецькому Магдебурзі відбудеться поєдинок, в якому український супертяж Андрій Руденко буде битися за пояс чемпіона Європи за версією EBU. Його суперником буде німець Агіт Кабайєл, який володіє титулом.

Андрій Руденко

Андрію Руденку 35 років. Його зріст становить 184 сантиметри, розмах рук — 186 сантиметрів. На офіційному зважуванні напередодні бою боксер показав вагу 106,7 кг.

В любителях Руденко провів 159 поєдинків і уже в 16 років він виповнив норматив на майстра спорту. В його активі дві срібні медалі чемпіонату України з боксу серед любителів. У березні 2006 році Руденко вийшов у фінал чемпіонату України, де поступився В’ячеслав Глазкову. Після цього він прийняв рішення перейти у профі.

На професійному ринзі боксер дебютував у 2006 році в жовтні, вигравши у іншого українця Олега Бєлікова. Всього на профі-ринзі Руденк провів 36 поєдинків, у яких здобув 32 перемоги (20 нокаутом), тричі програв, а один його поєдинок визнано таким, що не відбувся.

У 2014 році Руденко бився за вакантні титули чемпіона за версією WBA Inter-Continental і WBC Eurasia Pacific проти Лукаса Брауна, проте поступився суддівським рішенням. Після цього Руденко вийшов у ринг проти молодшого брата Тайсона Ф’юрі — Хюї, проте поступився йому також рішенням суддів.

У 2016 році Руденко завоював вакантний титул чемпіона WBC Intercontinental Silver у бою з американцем Майком Молло. В кінці цього ж року вдало захистив свій титул в бою з іншим американцем Джейсоном Бергманном, а після цього в липні 2017 суддівським рішенням програв росіянину Повєткіну в Москві за вакантні титули WBO International і WBA Continental.

У грудні 2018 року Руденко повернувся у ринг поєдинком в Києві, у якому виграв технічним нокаутом у третьому раунді у британця Джона Волау.

Агіт Кабайєл

Агіт Кабайєл — молодий німецький боксер. Йому 26 років. Зріст німця — 191 см, боксує він у лівосторонній стійці. На зважуванні суперник Руденка показав вагу 106,5 кг.

Професійну кар’єру цей боксер розпочав у червні 2011 року, вигравши у свого співвітчизника Етона Абдуллаха технічним нокаутом у четвертому раунді. Всього на професійному ринзі цей боксер провів 18 поєдинків, у яких здобув 18 перемог, 13 із них — нокатом.

В 2014 році Агіт виграв свій перший титул. Перемігши в Туреччині Гбенга Олоукуна, німець став чемпіоном WBC Mediterranean. У 2016 році він виграв вакантний титул чемпіона Європейського Союзу за версією EBU-EU, перемігши Крістіана Левандовськи нокаутом у сьомому раунді.

У 2017 році боксер провів захист свого титулу в бою з відомим Дереком Чісорою, який виграв суддівським рішенням. Після цього провів ще один поєдинок-захист, в якому в Німеччині виграв технічним нокаутом в Мільяна Ровчаніна.

В свої кар’єрі боксер вже зустрічався із суперником із України. В жовтні 2015 року він зустрічався у Німеччині з представником нашої країни Максимом Педюрою, закінчивши бій технічним нокаутом у другому раунді.

Андрій РуденкоАгіт Кабайєл
Вік2426
Зріст184191
СтійкаЛівшаЛівша
Кількість боїв3218
Процент нокаутів56%72%

Підготовка

Руденко до бою готувався у Києві. Допомагав йому в підготовці до поєдинку перспективний український тяж Олександр Захожий. А в якості тренера українця до цього протистояння готував відомий український спеціаліст Андрій Синепупов.

Що стосується німця, то він готувався до цього бою у себе на Батьківщині. Його суперником в цьому бою мав стати обов’язковий претендент на пояс EBU Отто Валін. Проте останній відмовився від цього бою через те, що його тренер отримав серйозні травми після нападу в Нью-Йорку.

Прогноз

В цьому бою букмекери вважають Руденка явним аутсайдером. Перемога німця оцінюєься коефіцієнтом 1,05, нічия — 29,00, а успіх українця — 10,5. Як би не хотілося українцям, шансів у Руденка в цьому бою не так і багато. Його суперник молодший і володіє більшим технічним арсеналом. Нокаутувати Руденка він, швидше за все не зможе, проте за очкам впевнену перемогу здобуде.